Gratis Dentastix :>)

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel MurphyMurphy

honden foto van Murphy

Op: www.pedigree.nl kun je een gratis verpakking DentaStix aanvragen. De actie duurt tot 15 maart 2010. Sla je slag :-)

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Gratis Dentastix :>)" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel Dees & dogsDees & dogs 1 doggies

honden foto van Dees & dogs

had t idd ook gezien......en de dames hier vinden ze lekker!!!!!!

Dees

honden page profiel Dees & dogsDees & dogs 1 doggies

honden foto van Dees & dogs

Dacht ik vraag r 2 aan................helaas lukt dat niet dat wordt dus delen.....

Dees

honden page profiel    Ilja & ***Sterre** Ilja & ***Sterre**

honden foto van    Ilja & ***Sterre**

Als je hond een granen allegie heeft raad ik je aan ze niet te geven..



Er zijn heel veel honden die er uitslag van krijgen..

Tegen tandsteen help het niet, dit is een fabel..
Van granen krijgen honden 'juist' tandsteen..

Liever een lekker kauw RUNDERoor geven..
Of een buffelhuidstang, een heerlijke bullepees.. ;-)

Verse vleesvoeding is ook perfect tegen tansteen, dit maakt geen plaque in de mond van de hond..

Er is nog ergens op de site een topic te vinden, waar div.mensen hiervoor waarschuwen..

Dure onzin die dentastix..

Hoop dat je er wat aan hebt..

honden page profiel isabelle isabelle 1 doggies

honden foto van isabelle

Daan eet ze ook niet, maar genoeg honden om mij heen wel ;-)

honden page profiel isabelle isabelle 1 doggies

honden foto van isabelle

Bedankt v d tip!

honden page profiel MurphyMurphy

honden foto van Murphy

Dank je Ilja, voor de aanvullende info m.b.t. de Sticks :-) Ikzelf geef ze ook niet maar ik kan er misschien iemand anders een plezier mee doen ;-) Ik ben wat dat betreft een echte Hollander, haha, houd van GRATIS.
Mijn pup krijgt lamspensstaafjes en krokante vissnackjes maar die zijn helaas niet gratis:>(

honden page profiel Ilse ft Dazey, Fay & Mainey Ilse ft Dazey, Fay & Mainey

honden foto van Ilse ft Dazey, Fay & Mainey

Denta sticks is echt geld klopperij inderdaad.. Is echt de grootste onzin die er bestaat... is alleen maar zout en dus slecht voor de nieren en veelste hard waardoor je hond juist last krigt!

honden page profiel Veronique & SpikeVeronique & Spike

honden foto van Veronique & Spike

Dentastix zijn voor honden vanaf 6kg.. Spike weegt maar 2,5 kilo en zal ook nooit veel zwaarder worden..
Dus ik laat ze liggen voor jullie.. O-)

honden foto van   * ~ ... Sandra, Zyko, Lloyd & Yuna ... ~ *

Bedankt voor de tip Ilja, ik was hier dus echt niet van op de hoogte maar ga vanaf nu dan iets anders geven ...
Laat dat gratis pakje dan maar liggen ...
Grtjs,

honden foto van *~Maartje & Mila~* ( v.a. 9-2 geen actief lid meer )

Was eens eerder zo'n actie van Pedigree, kon je van die Schmackos gratis krijgen. Nooit gezien :-D
Maar op zich een leuke actie, maar Mila krijgt never een dentastick. Het is blijkbaar voor de tanden maar het spul is zo zacht dat Mila er niet eens op hoeft te kauwen :-)

honden page profiel Tabasco Tabasco 3 doggies

honden foto van Tabasco

Werkt wel hoor! Wij hebben al een gratis verpakking toegestuurd gekregen! :-D

Veronique & Spike, je kunt ze toch gewoon in kleine stukjes breken of snijden? Dan kun je die van jou ook een klein stukje geven!

honden page profiel ukkieukkie 2 doggies

honden foto van ukkie

Mijn hond werd er moddervet van (terwijl hij geen aanleg heeft)
en tandsteen werd er ook niet minder op. Maar hij deed er wel een moord voor! Hij liep dan soms luid piepend door huis opzoek naar een katvrije verstopplek voor zijn lekkernij. Dus misschien wel heel geschikt als beloning voor moeilijk aan te leren gedrag (in stukjes dan). En gratis :-D ik ben ook Hollander ;-)

honden page profiel Menno )Teleurgesteld en weg hier'Menno )Teleurgesteld en weg hier' 3 doggies

honden foto van Menno )Teleurgesteld en weg hier'

Ik lees eigenlijk nooit iets goeds over Pedigree.
Is dat wel een bedrijf dat diervoeding maakt?
Ja, toch?

honden page profiel MirandaMiranda 1 doggies

honden foto van Miranda

Ga ik ook effe doen....Donna vind ze heerlijk....weet dat ze s'morgens na de wandeling(waar ze overigens nooit zin aan heeft :-D )zo'n stick krijgt

honden page profiel ukkieukkie

honden foto van ukkie

Ik ben altijd zo'n tut die privacy-beleid leest voordat ze gegevens invoert. Dit die van Pedigree:

1. We gebruiken uw persoonlijke informatie om aan uw verzoeken te voldoen en u betere service te verlenen. Zonder uw toestemming delen we uw persoonsgegevens niet met derden.

2. We sturen u alleen het materiaal waarvan u hebt aangegeven dat u het wilt ontvangen volgens uw voorkeuren en we respecteren uw afmelding.

3. We gebruiken cookies en webbugs om de bezoekers beter te kunnen begrijpen, betere functionaliteit te kunnen bieden, de inhoud beter op u af te kunnen stemmen en registraties of toegang tot bepaalde functies te kunnen beheren.

4. We hanteren zorgvuldige procedures om uw persoonsgegevens te beschermen en letten extra op de beveiliging van uw creditcardgegevens wanneer u online winkelt, indien online winkelen op de site wordt aangeboden.

5. We behouden ons het recht voor uw persoonlijke informatie onder bepaalde omstandigheden te gebruiken of door te geven, om bijvoorbeeld te voldoen aan een juridisch verzoek of om ons eigendom te beschermen, of om andere redenen die volgens de wet zijn toegestaan of vereist.


1&5 rijmen niet echt, of ligt het aan mij?
Ben ook niet zo dol op webbugs en cookies. Sorry ik ben een beetje een zeur.

honden page profiel Menno )Teleurgesteld en weg hier'Menno )Teleurgesteld en weg hier'

honden foto van Menno )Teleurgesteld en weg hier'

Gratis?

NIETS is gratis!
En dat blijkt wel uit de punten die Fanny laat zien.

honden page profiel ........goedgekeurde fokker 2 doggies

Woeps! Foutje... ;-)

Puzzle en Pim vinden ze erg lekker (ik breek ze doormidden), maar ze gaan er erg van winden ;-)
Wij kregen de verpakking gratis bij een speciaalzaak en als het op is, zal ik niet een nieuwe kopen. Ik houd het liever bij beloning zonder graan.

Maar als je hond het lekker vindt... en het er goed op doet, moet iedereen het zelf weten. Ze zijn alleen wel duur (behalve bij deze actie dan ;-) ) en gezond zijn ze ook niet.

Wel leuk dat je het iedereen even laat weten hoor!

honden page profiel gwendagwenda 2 doggies

honden foto van gwenda

De postcode voor belgië krijg ik in ieder geval niet ingevuld.
Op de site van pedigree belgië zie ik zelfs de acties niet staan :'(

honden page profiel gwendagwenda 2 doggies

honden foto van gwenda

http://www.puppytrainer.nl/content/Home/Registratie.aspx
Dit is misschien ook wel leuk voor mensen die pas een pup hebben.
Geef geen pedigree aan de mijne, maar als beloningskoekjes is het wel altijd handig O-) (en koop ik ook kleine zakjes van)

honden page profiel gwendagwenda 2 doggies

honden foto van gwenda

Het ging dus wel O-)

honden page profiel MexxMexx

honden foto van Mexx

Ook hier komt er geen pedigree in :-D
Het geeft meer aanslag dan dat het verwijderd.
Mexx kan het in 1 hap doorbijten.. Nou wat goed voor de tanden, zeker in combi met de graan die juist voor aanslag zorgt :-s
Beetje vreemde mensen daar bij pedigree

honden page profiel Helga & ZoëyHelga & Zoëy

honden foto van Helga & Zoëy

Zoey lust die vieze plakkerige dingen niet eens... Ze gaat ze al loeiend begraven in het verste hoekje wat ze kan vinden! Een beetje speeksel er bij en die dingen plakken overal aan vast en dan goed zijn voor het tandsteen???? Pffffff..... lamenielache!!

Ze neemt er niet eens een happie van... zo vies vindt ze die dingen.
O-)

honden page profiel jojo

honden foto van jo

Ik sluit me helemaal aan bij ilja's verhaal

honden page profiel MurphyMurphy

honden foto van Murphy

Voor degene die een gegeven paard niet in de spreekwoordelijke bek wil
kijken, haal ik deze topic nog maar even omhoog. O-)
En ehhh? Wel goed poetsen na het eten ;-)

honden page profiel ukkieukkie 3 doggies

honden foto van ukkie

:-) Geweldig Murphy! :-D

honden page profiel SennaSenna 3 doggies

honden foto van Senna

Ik heb ze hier ook liggen net als 3 puppypakketen van Pedigree (gratis gekregen bij tuincentra, DA en Dierenwinkel), ook heb ik daar gratis gekregen Royal Canin voeding en Eukenuba, Specific bij de DA en niet vergeten een flacon van speciale puppy hondenschampoo. Dit kregen we allemaal maar staat nog ongebruikt in de kelder vanwege de negatieve berichten die ik hier op het forum de afgelopen weken gelezen had. Ik had het op gratis af te halen gezet voor mensen die het wel gebruiken maar niemand heeft het nog opgehaald O-)

Onee niet geheel ongebruikt. De afsluitbare dozen voor voer van de puppypakketten van Pedigree heb ik in gebruik voor mijn eigen voer en het kattenvoer ook de maatbekers :-D :-D :-D :-D

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Gratis Dentastix :>)" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Volgende forumvraag: Rode peper
^